Praktijkcentrum Varkens

Een overzicht van alle leden van het Praktijkcentrum Varkens:

Algemeen Boerensyndicaat

Paul Cerpentier
Industrieweg 53

8800 Beveren (Roeselare)
paulcerpentier@gmail.com
 
Boerenbond
Wouter Wytynck
Diestsevest 40 
3000 Leuven 
wouter.wytynck@boerenbond.be
Boerenbond - trouw aan Land- en tuinbouw 
Broederschool Biotechnische en Sport
Raf Van Buynder, Dirk Martens en Ingrid Vander Heyden
Weverstraat 23 
9100 Sint-Niklaas 
raf_vanbuynder@yahoo.com
mad@broeders.be
vai@broeders.be
 
Departement Landbouw en Visserij 
Suzy Van Gansbeke
Koningin Maria Hendrikaplein 70 bus 101
9000 Gent
suzy.vangansbeke@lv.vlaanderen.be
 
Departement Landbouw en Visserij
Evelien Decuypere
Koning Albert II-laan 35, bus 40
1030 Brussel                                               
evelien.decuypere@lv.vlaanderen.be
 

Coördinatiecentrum praktijkgericht onderzoek en voorlichting voor de biologische teelt (CCBT)
Carmen Landuyt
Karreweg 6 
9770 Kruishoutem 
carmen.landuyt@ccbt.be

CCBT 
Dierengezondheidszorg Vlaanderen (DGZ)
Herman Deschuytere
Deinse Horsweg 1 
9031 Drongen 
herman.deschuytere@dgz.be
Dierengezondheidszorg Vlaanderen (DGZ) 
Instituut voor Landbouw- en Visserijonderzoek (ILVO)
Sam Millet
Scheldeweg 68 
9090 Melle 
sam.millet@ilvo.vlaanderen.be
 

Inagro
Mia Demeulemeester en Isabelle Vuylsteke
Ieperseweg 87
8800 Rumbeke
mia.demeulemeester@inagro.be 
isabelle.vuylsteke@inagro.be

Inagro

KUL - faculteit Bio-ingenieurswetenschappen - Zoötechnisch Centrum
Wouter Merckx en Wim Gorssen
Bijzondere Weg 12 
3360 Lovenjoel 
ztc@kuleuven.be

Katholieke Universiteit Leuven
KU Leuven, Campus Geel (Thomas More) 
Jos Van Thielen en Sanne Van Beirendonck
Kleinhoefstraat 4
2440 Geel 
jos.vanthielen@kuleuven.be of josvanthielen@skynet.be
sanne.vanbeirendonck@thomasmore.be
 
Odisee
Jo Vicca
Hospitaalstraat 23
9100 Sint Niklaas

jo.vicca@odisee.be

Proef- en Vormingsinstituut Limburg (PVL)
Luc Martens en Sander Palmans
Kaulillerweg 3 
3950 Bocholt 
pvl.bocholt@scarlet.be

sander.palmans@pvl-bocholt.be

PVL Bochelt 
UGent- faculteit Diergeneeskunde, Vakgroep Voortplanting,
Verloskunde en Bedrijfsdiergeneeskunde
Dominiek Maes
Salisburylaan 133
9820 Merelbeke
dominiek.maes@ugent.be

UGent - faculteit Bio-ingenieurswetenschappen
Vakgroep toegepaste bio-wetenschappen
Dirk Fremaut en Joris Michiels
Valentin Vaerwyckweg 1 
9000 Gent
dirk.fremaut@ugent.be
joris.michiels@ugent.be

Vlaams Agrarisch Centrum 
Geert De Wolf
Ambachtsweg 20 
9820 Merelbeke 
vac@vac.eu
 
VIVES Campus Roeselare
Isabelle Degezelle en Wim Vanhove 
Wilgenstraat 32 
8800 Roeselare 
isabelle.degezelle@vives.be
wim.vanhove@vives.be 
 
Vrij Land- en Tuinbouwinstituut (VLTI)
Sabine Bosteels
Ruddervoordestraat 175
8820 Torhout
hivo@sint-rembert.be
sabine.bosteels@sint-rembert.be
VLTI Torhout

Vlaamse Piétrainfokkerij vzw
Jürgen Depuydt
Van Thorenburglaan 20
9860 Scheldewindeke
jurgen@vpfo.be

Varkensloket
© Varkensloket | Gebruikersvoorwaarden
info@varkensloket.be - 09 272 26 67. Heeft u suggesties voor onze website of heeft u een link gevonden die niet werkt? Meld het via het contactformulier.
Vlaamse Overheid