Praktijkcentrum Varkens

Een overzicht van alle leden van het Praktijkcentrum Varkens:

Proef- en Vormingsinstituut Limburg (PVL)
Luc Martens en Sander Palmans
Kaulillerweg 3
3950 Bocholt
pvl.bocholt@scarlet.be

sander.palmans@pvl-bocholt.be

PVL Bochelt

INAGRO
Mia Demeulemeester en Isabelle Vuylsteke
Ieperseweg 87
8800 Rumbeke
mia.demeulemeester@inagro.be 
isabelle.vuylsteke@inagro.be

Inagro

Instituut voor Landbouw- en Visserijonderzoek (ILVO)
Sam Millet en Annelies Vannuffel
Scheldeweg 68
9090 Melle
sam.millet@ilvo.vlaanderen.be
annelies.vannuffel@ilvo.vlaanderen.be

UGent – Biocentrum Agrivet
Lydia Bommelé
Proefhoevestraat 18
9090 Melle
lydia.bommele@ugent.be
Universiteit Gent
UGent- faculteit Diergeneeskunde, Vakgroep Voortplanting,
Verloskunde en Bedrijfsdiergeneeskunde
Dominiek Maes
Salisburylaan 133
9820 Merelbeke
dominiek.maes@ugent.be
Faculteit Diergeneeskunde - The faculty has been approved by the eave

UGent – faculteit Bio-ingenieurswetenschappen
Vakgroep Toegepaste biowetenschappen
Stefaan De Smet
Coupure Links 653
9000 Gent
stefaan.desmet@ugent.be

Lanupro

KUL - faculteit Bio-ingenieurswetenschappen - Zoötechnisch Centrum
Wouter Merckx
Bijzondere Weg 12
3360 Lovenjoel
ztc@kuleuven.be

Katholieke Universiteit Leuven
KUL – faculteit Bio-ingenieurswetenschappen
Bruno Goddeeris en Theo Niewold
Kasteelpark Arenberg 30
3001 Heverlee
bruno.goddeeris@biw.kuleuven.be
theo.niewold@biw.kuleuven.be
Katholieke Universiteit Leuven

KU Leuven, Campus Geel (Thomas More) 
Jos Van Thielen, Bert Driessen, Sanne Van Beirendonck en Rina Hulsbosch
Kleinhoefstraat 4
2440 Geel
jos.vanthielen@kuleuven.be of josvanthielen@skynet.be
bert.driessen@kuleuven.be
sanne.vanbeirendonck@thomasmore.be
rina.hulsbosch@thomasmore.be

UGent - faculteit Bio-ingenieurswetenschappen
Vakgroep toegepaste bio-wetenschappen
Dirk Fremaut
Valentin Vaerwyckweg 1 
9000 Gent
dirk.fremaut@ugent.be

Universiteit Gent
Vrij Land- en Tuinbouwinstituut (VLTI)
Willy Vandewalle en Ward Lootens
Ruddervoordestraat 175
8820 Torhout
willy.vandewalle@sint-rembert.be
ward.lootens@sint-rembert.be
VLTI Torhout
Broederschool Biotechnische en Sport
Raf Van Buynder, Dirk Martens en Ingrid Vander Heyden
Weverstraat 23
9100 Sint-Niklaas
raf_vanbuynder@yahoo.com
mad@broeders.be
vai@broeders.be
Dierengezondheidszorg Vlaanderen (DGZ)
Tamara Vandersmissen
Deinse Horsweg 1
9031 Drongen
tamara.vandersmissen@dgz.be
Dierengezondheidszorg Vlaanderen (DGZ)
Boerenbond
Wouter Wytynck
Diestsevest 40
3000 Leuven
wouter.wytynck@boerenbond.be
Boerenbond - trouw aan Land- en tuinbouw
Algemeen Boerensyndicaat
Paul Cerpentier

Industrieweg 53
8800 Beveren (Roeselare)
paulcerpentier@gmail.com

Vlaams Agrarisch Centrum
Ambachtsweg 20
9820 Merelbeke
vac@vac.eu
Vlaams Agrarisch Centrum
Departement Landbouw en Visserij 
Suzy Van Gansbeke
Koningin Maria Hendrikaplein 70 bus 101
9000 Gent
suzy.vangansbeke@lv.vlaanderen.be
Departement Landbouw en Visserij
Norbert Vettenburg
VAC Diestsepoort 6, bus 101 
3000 Leuven 
norbert.vettenburg@lv.vlaanderen.be

Departement Landbouw en Visserij
Evelien Decuypere
Koning Albert II-laan 35, bus 40
1030 Brussel                                               
evelien.decuypere@lv.vlaanderen.be

 
Coördinatiecentrum praktijkgericht onderzoek en voorlichting voor de biologische teelt (CCBT
Carmen Landuyt
Karreweg 6 
9770 Kruishoutem 
carmen.landuyt@ccbt.be
CCBT
VIVES Campus Roeselare
Isabelle Degezelle en Wim Vanhove 
Wilgenstraat 32
8800 Roeselare
isabelle.degezelle@vives.be
wim.vanhove@vives.be 

Vlaamse Piétrainfokkerij vzw
Jürgen Depuydt
Van Thorenburglaan 20
9860 Scheldewindeke
jurgen.depuydt@varkensstamboek.be

Varkensloket
© Varkensloket | Gebruikersvoorwaarden
info@varkensloket.be - 09 272 26 67. Heeft u suggesties voor onze website of heeft u een link gevonden die niet werkt? Meld het via het contactformulier.
Vlaamse Overheid