Praktijkcentrum Varkens

Een overzicht van alle leden van het Praktijkcentrum Varkens:

Proef- en Vormingscentrum Limburg (PVL)
Luc Martens
Kaulillerweg 3
3950 Bocholt
pvl.bocholt@scarlet.be
PVL Bochelt

INAGRO
Mia Demeulemeester en Isabelle Vuylsteke
Ieperseweg 87
8800 Rumbeke
Mia.demeulemeester@inagro.be 
Isabelle.vuylsteke@inagro.be

Inagro

Instituut voor Landbouw- en Visserijonderzoek (ILVO)
Sam Millet
Scheldeweg 68
9090 Melle
Sam.millet@ilvo.vlaanderen.be

UGent – Biocentrum Agri-vet
Lydia Bommelé
Proefhoevestraat 18
9090 Melle
Lydia.Bommele@UGent.be
Universiteit Gent
UGent- faculteit Diergeneeskunde, Vakgroep Voortplanting,
Verloskunde en Bedrijfsdiergeneeskunde
Dominiek Maes
Salisburylaan 133
9820 Merelbeke
Dominiek.Maes@UGent.be
Faculteit Diergeneeskunde - The faculty has been approved by the eave
UGent – faculteit Bio-ingenieurswetenschappen,
Vakgroep Dierlijke Productie
Stefaan De Smet
Proefhoevestraat 10
9090 Melle
Stefaan.DeSmet@UGent.be
Lanupro

Zoötechnisch centrum – KULeuven R&D
Wouter Merckx en Theo Niewold
Bijzondere Weg 12
3360 Lovenjoel
ztc@kuleuven.be
Theo.niewold@BIW.KULeuven.be

Katholieke Universiteit Leuven
KUL – faculteit Bio-ingenieurswetenschappen
Bruno Goddeeris
Kasteelpark Arenberg 30
3001 Heverlee
Bruno.goddeeris@BIW.KULeuven.be
Katholieke Universiteit Leuven

KU Leuven|Thomas More Kempen
Jos Van Thielen, Bert Driessen, Sanne Van Beirendonck en Rina Hulsbosch
Kleinhoefstraat 4
2440 Geel
Jos.vanthielen@thomasmore.be of josvanthielen@skynet.be
Bert.driessen@kuleuven.be
Sanne.vanbeirendonck@kuleuven.be

UGent - faculteit Bio-ingenieurswetenschappen, Vakgroep toegepaste bio-wetenschappen
Dirk Fremaut
Valentin Vaerwyckweg 1 
9000 Gent
Dirk.fremaut@UGent.be
Universiteit Gent
Vrij Land- en Tuinbouwinstituut (VLTI)
Willy Vandewalle en Ward Lootens
Ruddervoordestraat 175
8820 Torhout
Willy.vandewalle@sint-rembert.be
Ward.lootens@sint-rembert.be
VLTI Torhout
Technisch Instituut Sint Isidorus – LTC Waasland
Raf Van Buynder
Weverstraat 23
9100 Sint-Niklaas
Raf_Vanbuynder@yahoo.com
Dierengezondheidszorg Vlaanderen (DGZ)
Tamara Vandersmissen
Deinse Horsweg 1
9031 Drongen
Tamara.vandersmissen@dgz.be
Dierengezondheidszorg Vlaanderen (DGZ)
Boerenbond
Herman Vets
Diestsevest 40
3000 Leuven
Herman.vets@boerenbond.be
Boerenbond - trouw aan Land- en tuinbouw
Algemeen Boerensyndicaat
Paul Cerpentier en Aloys Van Goethem
Hendrik Consciencestraat 53a
8800 Roeselare
paulcerpentier@gmail.com
Vlaams Agrarisch Centrum
Ambachtsweg 20
9820 Merelbeke
vac@vacvzw.be
Vlaams Agrarisch Centrum
Vlaamse overheid – Departement Landbouw en Visserij -
Afdeling Duurzame Landbouwontwikkeling
Suzy Van Gansbeke
Burg. Van Gansberghelaan 115A
9820 Merelbeke
Suzy.vangansbeke@lv.vlaanderen.be
Vlaamse overheid – Departement Landbouw en Visserij -
Afdeling Duurzame Landbouwontwikkeling
Norbert Vettenburg
VAC Dirk Bouts gebouw
Diestsepoort 6, bus 101 
3000 Leuven 
Norbert.Vettenburg@lv.vlaanderen.be

Vlaamse overheid - Departement Landbouw en Visserij -
Afdeling Duurzame Landbouwontwikkeling 
Tsang Tsey Chow                              
Ellipsgebouw                                                                        
Koning Albert II-laan 35, bus 40
1030 Brussel                                               
Tsangtsey.chow@lv.vlaanderen.be

 
CCBT
Carmen Landuyt
Karreweg 6 
9770 Kruishoutem 
carmen.landuyt@ccbt.be
CCBT
Katholieke Hogeschool VIVES Campus Roeselare
Bruno Vandorpe, Wim Vanhove en Isabelle Degezelle
Wilgenstraat 32
8800 Roeselare
Bruno.vandorpe@vives.be
Wim.vanhove@vives.be 
isabelle.degezelle@vives.be

Vlaams Varkensstamboek
Jürgen Depuydt
Van Thorenburglaan 20
9860 Scheldewindeke
Jurgen.depuydt@varkensstamboek.be

Vlaams VarkensStamboek

Varkensloket
© Varkensloket | Gebruikersvoorwaarden
Heeft u suggesties voor onze website of heeft u een link gevonden die niet werkt? Meld het via het contactformulier.
Vlaamse Overheid